יום ראשון, 22 בספטמבר 2013

טיפים לבניית ביתן בתערוכה בצורה האטרקטיבית ביותר

מתכוננים להשתתף בקרוב בתערוכה או ביריד? רוצים למשוך אל הביתן שלכם כמה שיותר לקוחות, ובעיקר להמחיש באופן הטוב ביותר את המוצר או השירות. אותו אתם מציעים? כן

הנה כמה טיפים שיעזרו לכם לעשות זאת נכון, ובעיקר יאפשרו לכם לבנות ביתן בתערוכה בצורה האטרקטיבית ביותר:
  • בחרו במיקום בולט – כדי למשוך כמה שיותר מבקרים אל הביתן שלכם, חשוב שמיקומו יהיה בולט לעין, ובעיקר כזה שלא ניתן לפספס. אם יש לכם אפשרות לבחור את המיקום, זכרו שיש לכך חשיבות רבה מאד. מומלץ שלא למקם אותו דווקא ליד דלתות הכניסה או היציאה של המתחם, ומצד שני גם לא באזור מרוחק מדי. מקום טוב באמצע, מקום שבו עוברים אורחי התערוכה בדרכם אל ביתנים אחרים, יכול להתאים.
  • עצבו את הביתן בהשראת המוצר/השירות – חשוב שהביתן שלכם, וכבר מרחוק, ירמוז לאורחי התערוכה או היריד מה מוצע בו. ולכן, השתדלו לעצב אותו בהשראת המוצר או השירות שאתם מציעים. חפשו דרכים יצירתיות לעשות זאת. אם, למשל, מדובר במוצר מזון כלשהו, האפשרויות הן רבות ומגוונות. אפשר לשלב פינת מטבח קטנה, הממחישה את אופן השימוש במוצר, אפשר להוסיף ספרי בישול שונים ואלמנטים מהתחום.

  • שלבו פינת ישיבה – ביתן כזה הוא הזדמנות נפלאה עבורכם ליצור קשר עם הלקוח, לנהל שיחה קצרה או אפילו לספק הסבר מעמיק יותר על המוצר או השירות. שלבו בביתן גם פינת ישיבה, שבה אתם והלקוחות שלכם תוכלו לשבת יחד ולשוחח, במקום לעשות זאת "על רגל אחת". צרו אווירה נינוחה ונעימה שתמשוך אל הביתן שלכם אורחים רבים, אך גם כזו שתגרום להם להישאר קצת יותר.
  • הביאו אנשים מוכרים – אין כמו ידוענים כדי למשוך תשומת לב. הביאו אל הביתן שלכם אנשים מוכרים, הקשורים אל התחום, בין אם באופן עקיף או ישיר. הציעו להם גם לסייע במכירת המוצר ובשיווקו בתוך הביתן עצמו, עובדה שוודאי תפתיע אורחים רבים, בבואם לרכוש את המוצר או את השירות המדובר. אם אתם מציעים מוצר לילדים, הביאו אל הביתן דמות מוכרת מאחת מתוכניות הילדים. אם אתם מציעים מוצר מזון כלשהו, הזמינו שף ידוע ושלבו גם סדנא קצרה. 
מחפשים אולמות כנסים? הכירו את האולמות שלנו.


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה