יום חמישי, 26 בינואר 2017

5 דגשים בעריכת אירועים קטנים במרכז

אירוע קטן שמתקיים במרכז הארץ נחשב לכאורה לאירוע שקל לערוך אותו. אבל גם בעריכת הארץ יש מספר דגשים שכדאי להתייחס אליהם. לפניכם 5 דגשים חשובים שכדאי לקחת בחשבון לפני עריכת אירוע קטן במרכז:

מיקום

גם באירוע שנחשב לקטן ושנערך במרכז הארץ צריך לדאוג למיקום נגיש. כך תוכלו להבטיח שהאירוע הקטן שלכם לא יהיה קטן עוד יותר מבחינת משתתפים. ובינינו – אין דבר מבאס יותר משולחנות ריקים באירוע שהוא מלכתחילה מצומצם. וטיפ אחרון בתחום זה : התאימו את האירוע לשעות העומס בכבישים כדי שכל האורחים אכן יגיעו ובזמן.

ארגון

ככל אירוע אחר, גם אירועים קטנים במרכז הארץ חייב להיות מאורגן בקפידה. הכוונה היא שגם באירוע שכזה יש להכין רשימה של אורחים, לדאוג לסידורי ישיבה, לוודא את קיומו של הציוד הטכני הנדרש ועוד. למעשה, אין כל הבדל בתחום זה בין חתונה, בר-מצווה או אירוע עסקי קטן כי כולם מצריכים תכנון מוקדם שמבטיח את הצלחת האירוע.

אירועים קטנים במרכז הארץ


תקציב

אם חשבתם שאירוע קטן משמעו תקציב קטן אתם עלולים להתבדות. גם אירועים קטנים יכול להיות מחריבי תקציב מסיבה אחת : כיום האפשרויות בתחום האירועים הן כמעט בלתי נגמרות הודות למגוון האטרקציות שקיים. גם תפריט האירוע יכול להיות בעל השפעה רבה על התקציב, אבל לזה עוד נגיע בהמשך...

אוירה

לא חייבים להתפשר על האוירה רק בגלל שהאירוע הוא קטן. כיום גם באירועים קטנים ניתן לקבל את האוירה הנדרשת : יוקרתית, טבעית, חגיגית ועוד לפי רצונכם. חלק מהאפקטים שיוצרים את האוירה הם למשל התפאורה, המוזיקה והתאורה ויש לתת לכך מחשבה.

תפריט

אירוע קטן אינו בהכרח דל גם מבחינה קולינרית וכיום קיימות 3 אפשרויות הגשה מרכזיות : הגשה ע"י מלצרים, מזנון או מגשי אירוח. כמובן שיש להתאים את התפריט גם לתקציב ולאופי המשתתפים, למשל אוכל צמחוני, אוכל כשר, אוכל אורגני, אוכל ללא גלוטן ועוד.

אלו הם 5 הדגשים העיקריים אבל יש לקחת בחשבון עוד מספר סוגיות כמו הציוד והאטרקציות

  •  ציוד - הכוונה לכל העזרים הטכניים שיעשה בהם שימוש באירוע כמו מערכת הגברה, דוכן נאומים, מקרן, מסך, מערכת תאורה ועוד. כמובן שיש להתאים את הציוד לאופי האירוע, למשל דוכן נאומים מתאים לאירוע עסקי ומערכת תאורה מתאימה למסיבת דיסקו.
  • אטרקציות - הכוונה לכל מה שעושה את האירוע הקטן שלכם לאירוע גדול ובלתי נשכח, למשל : תקליטן, צלם, מגנטים, הפעלות שונות לילדים, מתנות לאורחים ועוד.

כמובן שיש להתאים את האטרקציות לתנאי המקום ולעונות השנה, למשל אל תזמינו תקליטן אם אין במקום מערכת הגברה ורחבת ריקודים...
לסיכום, האירוע אמנם קטן אבל תכנון מראש לפי הדגשים והסוגיות הנ"ל מבטיח הנאה גדולה.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה