יום רביעי, 18 בינואר 2017

מארגנים כנס? דאגו לריהוט משרדי מפנק

לפני כל ארגון כנס אתם משקיעים ימים כלילות (ולעיתים ימים ולילות) בכל הנושאים שקשורים לכנס : עיצוב הדוכנים, תאורה, הגברה ועוד. עם זאת, פעמים רבות מארגני כנסים שוכחים דבר אחד חשוב ומהותי : ריהוט למשרד מפנק לאורחי הכנס.

בכנסים מקצועיים לרוב נדרשת הליכה רבה והאורחים ישמחו להתפנק בכסאות או בכורסאות מפנקים.  אמנם בתערוכות המציגים והמשתתפים לרוב אינם יושבים, אך כדי לדבר בפרטיות ובמקצועיות כדאי לדאוג לאפשרות של ישיבה. ישיבה זו תאפשר לכם לסגור את העסקאות בנוחות שתתרום הן למציגי הכנס, הן למשתתפיו והן לחברה המציגה.

ריהוט משרדי איכותי ומפנק יבטיח שבאי הכנס יוכלו לשבת בנוחות ולהקשיב למציגים השונים וחשיבותו כפולה : הן פינוק של משתתפי הכנס והן הזדמנות שיווקית. אז במה לבחור? 

ריהוט משרדי לכנסים


לפניכם מדריך קצר שיעזור לכם לפנק, לפנק, לפנק 

  1.  התייחסו למשתתפי הכנס כמו שאתם רוצים שהם יתייחסו אליכם, כלומר הריהוט שעליהם יישבו המשתתפים חייב להיות תואם לריהוט שלכם. חישבו לרגע מה תהיה התחושה העסקית בסיטואציה הבאה : אתם יושבים על כסא מנהלים מפנק ואילו הלקוח הפוטנציאלי יושב על כסא פלסטיק?
  2. חישבו על העיצוב – תערוכה מקצועית נועדה לשווק את העסק שלכם ואתם עושים הכל כדי לעשות זאת, כולל אפקטים עיצוביים שונים. לכן, גם הריהוט חייב להיות תואם מבחינת עיצוב וסגנון לדוכן כולו, למשל : אם הדוכן עתידני וחדשני מומלץ שגם הריהוט יהיה כזה.
  3.  חישבו מה אתם משדרים – לכל כסא או ספה יש אופי משלו והם משדרים תחושה אחרת ללקוח. למשל : ריהוט מעץ כבד בצבעים כהים משדר רצינות ואילו ריהוט פלסטיק קליל משדר חדשנות ומודרניות. לאחר שהחלטתם על השדר הדרוש חיזרו לסעיף הקודם והתאימו אותו למסר השיווקי הכללי.
  4. אל תתפשרו על הנוחות – כאמור, בתערוכות מקצועיות רוב העסקאות נסגרות בעמידה וחבל כי ללקוחות הפוטנציאלים מגיע יותר. אם כבר החלטתם לפנק את משתתפי הכנס אל תוותרו על ריהוט נוח, למשל ספת מסא'ז .אנחנו בטוחים שכך אתם תיזכרו לטובה לעומת שאר דוכני התצוגה וכידוע – אין אפשרות שנייה לרושם ראשוני.
  5. אל תוותרו על איכות – כסאות וספות בתערוכות מקצועיות חייבים לעמוד בעומס המבקרים ולכן עליהם להיות איכותיים במיוחד. חישבו לרגע מה יכול לקרות לעסקה לאחר שהלקוח פוטנציאלי מתיישב והכיסא נשבר תחתיו? אם אתם לא רוצים להפסיד עסקאות בגלל זוטות כדאי לכם להשקיע באיכות של הריהוט.

ללסיכום

 לריהוט בתערוכות מקצועיות יש אפקט שיווקי לא פחות חשוב מכל האלמנטים האחרים בדוכן שלכם. ריהוט זה יבטיח שעסקאות מקצועיות ייסגרו בהצלחה ובתנאים אופטימליים הן לכם והן ללקוחות. אנחנו מאמינים שריהוט זה מבטיח שמערכת היחסים עם הלקוחות תתחיל ברגל ימין. או במילים אחרות - פתרון מנצח בהשקעה יחסית קטנה.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה