יום ראשון, 16 באפריל 2017

5 טיפים להפקת כנסים ואירועים עסקיים מוצלחים

הפקה של אירועים וכנסים עסקיים הינה אתגר בעבור ארגונים רבים. הצורך לענות על דרישות לוגיסטיות מורכבות, על הציפיות של קהל היעד ועל הרצונות המקצועיים של החברה שלכם, מחייבת תכנון מראש ובחירה באולם איכותי. כדי לעשות לכם את החיים קלים יותר, ביקשנו מהמומחים של מרכז הירידים בתל אביב כמה טיפים של מקצוענים. קבלו 5 טיפים שיעזרו לכם ליצור אירועים עסקיים ברמה הגבוהה ביותר.


תחשבו על קהל היעד  שלכם

בכדי ליצור אירועים עסקיים ברמה הגבוהה ביותר, יש להבין את קהל היעד שלכם ואת הציפיות שלו מהאירוע. שאלו את עצמכם מהו הגיל הממוצע של הבאים לאירוע ולאילו אירועים דומים הוא רגיל ללכת. ברגע שתבינו את ההרגלים של הקהל שלכם, תוכלו לבחור באולם אירועים אשר משרת את הרצונות הדקורטיביים שלכם ולהפיק אירוע באופן קל ופשוט.

בדקו אפשרויות הגעה ואל תתפשרו על המיקום

אל תבחרו באולם כנסים שאינו ממוקם ליד נתיבי תחבורה מרכזיים או שאינו מאפשר הגעה בתחבורה ציבורית. כדאי לקחת בחשבון שאירועים עסקיים נוטים למשוך אליהם מאות ואף אלפי משתתפים אשר זקוקים לפתרונות תחבורה ומקומות חנייה - בכדי שהם יוכלו להגיע לתחילת הכנס בזמן ולא יאלצו לחפש חנייה במשך שעות. ממש כמו בנדל"ן, גם כאן ישנה חשיבות אדירה למיקום של אולם הכנסים.

אירוע עסקי במרכז הירידים


הקפידו על התאורה והסאונד

כדאי שהאורחים שלכם ירגישו בנוח ויבינו כל מילה של הדוברים השונים, יש צורך להשקיע בסאונד איכותי ובתאורה מקצועית. בדקו את המיקרופונים השונים ותוודאו שהם ממוקמים באופן המתאים, כך שגם מי שנמצא רחוק מהבמה יוכל להאזין לכל מילה ולהרגיש חלק אינטגראלי מהאירוע. בעניין התאורה, מומלץ לבחור בזרקורים אשר מציגים את הדוברים באור מחמיא ומשדרים יוקרתיות כבר מהשנייה הראשונה.

אל תשכחו את הקייטרינג

מארגנים רבים של אירועים עסקיים נוטים להעדיף קייטרינג קל ולבחור במנות שניתן לאכול אותם בעמידה. המינגלינג באירועים אלו נחשב לחלק מההצלחה ולכן כדאי לבחור בקייטרינג חלבי ולהעדיף חברות שמתמחות בהסעדה של כנסים מהסוג שלכם.

 היצמדו ללוחות הזמנים


המפתח להצלחה טמון בתכנון מקדים אך לעיתים אנו נוטים לזלזל בהוצאה לפועל של התוכנית שבנינו. הדרך הטובה ביותר להיצמד ללוחות הזמנים שהצבתם היא להבהיר לדוברים ולמוזמנים שלא תתאפשר כל חריגה משום שהזמן שלהם יקר לכם.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה